Máte své vlastní stránky, blog, fórum?


Vyměnme si ikonky a navzájem se podpořme :)
Pro výměnu nás kontaktujte na email: ikonky@3mka.cz
Do předmětu uveďte název vašeho webu a do zprávy váš html kód, nebo ikonku.

 

160x80px
<a href="https://3mka.cz" alt="3Mka" target="_blank" title="3Mka - Věnujeme se víc než jen překladům anime =)"><img src="https://3mka.cz/images/banner/banner.png"></a>
 
 
 
 

88x31px

<a href="https://3mka.cz" alt="3Mka" target="_blank" title="3Mka - Věnujeme se víc než jen překladům anime =)"><img src="https://3mka.cz/images/banner/mbanner.png"></a>

 

Spřátelené webové stránky
 

 

Spřátelené weby

Info


Co jsme zač?

Milovníci češtiny i její prznitelé, kteří milují animovanou tvorbu a věci s tím spojené. Nesnášející české/slovenské anime streamy, které produkují odporné hardsuby pochybné kvality a konzumenty, kteří to podporují. Snažíme se o překlad anime do rodného jazyka se zaměřením na vlastní enkódy, ze kterých poté tvoříme softsuby a pro mobilní zařízení hardsuby. Co nejvyšší kvalita a co nejnižší velikost. My nejdeme s trendem, jdeme svoji vlastní cestou :) 


Historka o tom jak vznikla skupina 3Mka.

Jako skupina 3Mka jsme nový, ale nejsme nováčci. Za sebou jsme zanechali mnoho projektů a času stráveného... Nejdéle nejspíše a jako poslední působiště byla skupina NGFailsub, kde jsme se poznali :) (S Teru až na úplném konci). Jak čas letěl, názory se měnily, začaly být neshody, až to celé skončilo naším odchodem. Věděl jsem, že už nechci být pod někým, ale být svým vlastním pánem a zkusit to teď rozjet podle svého :) Celé to posunout jiným směrem, míň projektů, vyhrát si s nimi jak si právem zaslouží a posunout kvalitu o lvl výš :) (Samozřejmě, že kvalita se odvíjí od našich schopností, ale děláme maximum, což stále někomu nemusí stačit. Ten může jít o dům dál, má svobodnou vůli výběru :D Menší odklonění...). Jelikož se Ange rozhodla s tím neseknout a přidat se ke mně společně s korektorkou Teru, tak už nic nebránilo založit skupinu. Skupina jako taková byla pro svět spuštěna 1.1.2015 což považujeme za vznik a náš restart :)

Řídíme se heslem: „Vydáváme kdy chceme, překládáme co chceme a děláme to pro zábavu“. Stále nás to baví a až přestane, tak s tím prostě skončíme. *třeba až smrtí, kdo ví xD* nebo se vrhneme na něco jiného.

Web je mým výtvorem, který běží na redakčním systému Joomla a na upravené šabloně od JoomShaper. Mohu jen dodat, že tohle určitě není finální verze a neustále prochází optimalizací, úpravou a přidávání nových věcí.
 

Co znamená název 3Mka?

Mohu jen prozradit, že význam této „zkratky“ v mém životě hraje velkou roli a znamená pro mě hodně. Proto jsem se rozhodl ho použít i pro název skupiny na důkaz toho, že se nejedná o chvilkové vyplnění volného času.

 

Co nás čeká do budoucna?

Snad se nám podaří všechny staré projekty opravit, nahradit novou verzí a znovu vydat :) *Staré verze pohřbít co nejhlouběji, aby je ani pes

nevyhrabal xD*

Samozřejmě, že především budou nové projekty.

Nezaměřovat se jen na anime, ale třeba i na materiály z her.